AKTUALNOŚCI

  
 

Zakończenie zajęć wakacyjnych w OSK
03.09.2018 

Na zakończenie zajęć organizowanych w okresie wakacji przez Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” odbył się bal piżamowy . Impreza prowadzona była przez animatorkę, która zorganizowała zabawę przeplataną licznymi konkursami sprawnościowymi.

W drugiej połowie sierpnia funkcjonariusze Straży Miejskiej kontynuowali zajęcia praktyczne w ramach realizacji programu „Bezpieczne wakacje”. Przedstawiciele Tauron Dystrybucja omówili zasady bezpiecznego i racjonalnego korzystania z energii elektrycznej oraz prawidłowego używania urządzeń zasilanych energią elektryczną.
Na terenie rekreacyjnym i obiekcie sportowym rozegrano zróżnicowane turnieje i rywalizacje wyłaniając najlepszych i najsprawniejszych zawodników.

Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs „Mam talent”, w którym dzieci prezentowały swoje umiejętności artystyczne. Dla zwolenników zabaw tanecznych Natalia Pinach ze Studia Tańca Carmen zorganizowała naukę tańca nowoczesnego. Natomiast swoje ulubione pluszaki dzieci zaprezentowały w dniu maskotki.

Pożegnanie z dziećmi było pełne wzruszeń i pozytywnych emocji. Miłym zaskoczeniem było przybycie wielu rodziców, którzy wyrazili swoje zadowolenie wysoko oceniając działalności OSK. Uczestnicy zajęć z euforią i nadzieją oczekują na kolejne wakacje odliczając dni.

Wszystkie zajęcia zorganizowane w okresie wakacji przez Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” były współfinansowane przez Gminę Wałbrzych.

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
 

 


 

do góry  |