004- AKTUALNOŚCI

  
 

Turniej gier planszowych
22.06.2026

W dniu 19 czerwca br. w Ośrodku Społeczno-Kulturalnym Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu rozegrano turniej gier planszowych. W rywalizacji uczestniczyli członkowie Klubu Paderewski Gra działającego w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. I. Paderewskiego w Wałbrzychu. 

Miłośnicy gier planszowych mieli do dyspozycji wiele tematycznych gier o zróżnicowanym poziomie trudności.

   

   

   

   
 


 

do góry  |