|
Turniej gier planszowych
22.06.2026
W dniu 19 czerwca br. w Ośrodku Społeczno-Kulturalnym Spółdzielni
Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu rozegrano turniej gier
planszowych. W rywalizacji uczestniczyli członkowie Klubu Paderewski Gra
działającego w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. I. Paderewskiego w Wałbrzychu.
Miłośnicy gier planszowych mieli do dyspozycji wiele tematycznych
gier o zróżnicowanym poziomie trudności.
|