AKTUALNOŚCI

  
 

DNI PODZAMCZA - przedstawienie teatralne
22.06.2026

W dniu 20 czerwca br. W Ośrodku Społeczno-Kulturalnym Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu odbył się spektakl teatralny pt. „Na strychu”. Spektakl w wykonaniu grupy młodzieżowej z kółka teatralnego opowiadał o dziewczynkach, które spotykają się na strychu i czytają swoje listy do przyszłości. 

W swoich listach opisały swoje marzenia, ale także obawy związane z dorastaniem i tym, co przyniesie przyszłość. Czytając je na głos, dzieliły się swoimi lękami, nadziejami i uczuciami, odkrywając, że nie są same ze swoimi obawami.

   

   

   

  


 

do góry  |