|
DNI PODZAMCZA -
przedstawienie teatralne
22.06.2026
W dniu 20 czerwca br. W Ośrodku Społeczno-Kulturalnym Spółdzielni
Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu odbył się spektakl teatralny
pt. „Na strychu”. Spektakl w wykonaniu grupy młodzieżowej z kółka
teatralnego opowiadał o dziewczynkach, które spotykają się na strychu
i czytają swoje listy do przyszłości.
W swoich listach opisały swoje marzenia, ale także obawy związane z
dorastaniem i tym, co przyniesie przyszłość. Czytając je na głos,
dzieliły się swoimi lękami, nadziejami i uczuciami, odkrywając, że
nie są same ze swoimi obawami.
|