AKTUALNOŚCI
  

  Oferty lokali użytkowych


    
Spółdzielnia Mieszkaniowa " Podzamcze " informuje, że po spełnieniu warunków zawartych w Regulaminie wynajmu lokali użytkowych, miejsc pod reklamy i udostępniania dodatkowych pomieszczeń gospodarczych oraz prowadzenia działalności gospodarczej w lokalach mieszkalnych " istnieje możliwość uzyskania zgody na wynajęcie wolnych pomieszczeń znajdujących się w budynkach mieszkalnych, lub na odpłatne korzystanie z tych pomieszczeń na zasadach dodatkowego pomieszczenia gospodarczego.

Wspomniany regulamin jest dostępny dla członków spółdzielni na stronie internetowej, pozostałe osoby mogą zapoznać się z tym regulaminem w Dziale Technicznym Spółdzielni - pok. 39, tel. 74/66-56-963, gdzie również Państwo uzyskacie dodatkowe informacje w tym zakresie.

Aktualnie w budynkach mieszkalnych Spółdzielnia posiada następujące wolne pomieszczenia, które po spełnieniu wymogów w/w regulaminu można wynająć lub uzyskać zgodę na odpłatne korzystanie na zasadach dodatkowego pomieszczenia gospodarczego :

  1. pomieszczenie wydzielone po modernizacji węzła ciepłowniczego przy ul. Fortecznej 11.
  2. pomieszczenie wydzielone po modernizacji węzła ciepłowniczego przy ul.Fortecznej 27,
  3. lokal użytkowy o łącznej pow. : 279,50m2, z czego powierzchnia 104,71m2 stanowi powierzchnię zaplecza tego lokalu, lokal znajduje się w Pawilonie A-1, przy ul. Kasztelańskiej 1 w Wałbrzychu, poprzednio w lokalu był prowadzony klub GIERCOWNIA,
  4. lokal użytkowy o pow. 60,15mkw położony w pawilonie handlowo-usługowym przy al. Podwale 1, obiekt przed budynkiem biurowym spółdzielni ( lokal wyposażony w węzeł sanitarny, dwie sale oraz archiwum, lokal po szkole nauki jazdy ).

  5. lokal wydzielony z węzła ciepłowniczego, położony w piwnicy budynku przy ul.Palisadowej 79, o pow. 45,76mkw, lokal z węzłem sanitarnym i toaletą ( po zakładzie świadczącym usługi jubilerskie ).

Informacja dotycząca możliwości zamieszczania reklam na zasobach spółdzielni :

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Podzamcze" w Wałbrzychu oferuje swoje zasoby (tereny zielone, ściany szczytowe i portale budynków mieszkalnych, elewacje pawilonów handlowo-usługowych ) pod odpłatne zamieszczanie wszelkiego rodzaju reklam. Dodatkowych informacji w tym zakresie udziela Dział Techniczny Spółdzielni, pok. 39, tel. 74/66-56-963.

 


 


 

  

do góry  |