AKTUALNOŚCI
  

  Oferty lokali użytkowych


    
Spółdzielnia Mieszkaniowa " Podzamcze " informuje, że po spełnieniu warunków zawartych w Regulaminie wynajmu lokali użytkowych, miejsc pod reklamy i udostępniania dodatkowych pomieszczeń gospodarczych oraz prowadzenia działalności gospodarczej w lokalach mieszkalnych " istnieje możliwość uzyskania zgody na wynajęcie wolnych pomieszczeń znajdujących się w budynkach mieszkalnych, lub na odpłatne korzystanie z tych pomieszczeń na zasadach dodatkowego pomieszczenia gospodarczego.

Wspomniany regulamin jest dostępny dla członków spółdzielni na stronie internetowej, pozostałe osoby mogą zapoznać się z tym regulaminem w Dziale Technicznym Spółdzielni - pok. 39, tel. 74/66-56-963, gdzie również Państwo uzyskacie dodatkowe informacje w tym zakresie.

Aktualnie w budynkach mieszkalnych Spółdzielnia posiada następujące wolne pomieszczenia, które po spełnieniu wymogów w/w regulaminu można wynająć lub uzyskać zgodę na odpłatne korzystanie na zasadach dodatkowego pomieszczenia gospodarczego :

  1. pomieszczenie wydzielone z węzła ciepłowniczego przy ul. Grodzkiej 44,
  2. pomieszczenie wydzielone po modernizacji węzła ciepłowniczego przy ul. Fortecznej 11.
  3. pomieszczenie wydzielone po modernizacji węzła ciepłowniczego przy ul.Fortecznej 27,
  4. lokal użytkowy położony na poddaszu budynku Senatorska 7 o pow. 27mkw ( lokal z osobnym sanitariatem ),
  5. lokal użytkowy o łącznej pow. : 279,50m2, z czego powierzchnia 104,71m2 stanowi powierzchnię zaplecza tego lokalu, lokal znajduje się w Pawilonie A-1, przy ul. Kasztelańskiej 1 w Wałbrzychu, poprzednio w lokalu był prowadzony klub GIERCOWNIA,
  6. pomieszczenie położone przed wejściem do piwnic w klatce schodowej Forteczna 22 o pow. 13,10mk ( lokal po zakładzie szewskim ).
  7. pomieszczenie położone na poziomie piwnicy w klatce schodowej Basztowa 40 o pow. 26,00mk ( lokal po maglu ).
  8. lokal użytkowy po gabinecie dentystycznym o pow. 30,50mkw, położony na poddaszu budynku przy ul. Kasztelańskiej 44/34, ( lokal w  bardzo dobrym stanie, posiadający WC ).

     

Informacja dotycząca możliwości zamieszczania reklam na zasobach spółdzielni :

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Podzamcze" w Wałbrzychu oferuje swoje zasoby (tereny zielone, ściany szczytowe i portale budynków mieszkalnych, elewacje pawilonów handlowo-usługowych ) pod odpłatne zamieszczanie wszelkiego rodzaju reklam. Dodatkowych informacji w tym zakresie udziela Dział Techniczny Spółdzielni, pok. 39, tel. 74/66-56-963.

 


 


 

  

do góry  |