AKTUALNOŚCI
  

  Oferty lokali użytkowych


    
Spółdzielnia Mieszkaniowa " Podzamcze " informuje, że po spełnieniu warunków zawartych w Regulaminie wynajmu lokali użytkowych, miejsc pod reklamy i udostępniania dodatkowych pomieszczeń gospodarczych oraz prowadzenia działalności gospodarczej w lokalach mieszkalnych " istnieje możliwość uzyskania zgody na wynajęcie wolnych pomieszczeń znajdujących się w budynkach mieszkalnych, lub na odpłatne korzystanie z tych pomieszczeń na zasadach dodatkowego pomieszczenia gospodarczego.

Wspomniany regulamin jest dostępny dla członków spółdzielni na stronie internetowej, pozostałe osoby mogą zapoznać się z tym regulaminem w Dziale Technicznym Spółdzielni - pok. 39, tel. 74/66-56-963, gdzie również Państwo uzyskacie dodatkowe informacje w tym zakresie.

Aktualnie w budynkach mieszkalnych Spółdzielnia posiada następujące wolne pomieszczenia, które po spełnieniu wymogów w/w regulaminu można wynająć lub uzyskać zgodę na odpłatne korzystanie na zasadach dodatkowego pomieszczenia gospodarczego :

  1. pomieszczenie wydzielone po modernizacji węzła ciepłowniczego przy ul. Fortecznej 11.
  2. pomieszczenie wydzielone po modernizacji węzła ciepłowniczego przy ul.Fortecznej 27,
  3. lokal użytkowy położony na poddaszu budynku Senatorska 7 o pow. 27mkw ( lokal z osobnym sanitariatem ),
  4. lokal użytkowy o łącznej pow. : 279,50m2, z czego powierzchnia 104,71m2 stanowi powierzchnię zaplecza tego lokalu, lokal znajduje się w Pawilonie A-1, przy ul. Kasztelańskiej 1 w Wałbrzychu, poprzednio w lokalu był prowadzony klub GIERCOWNIA,
  5. pomieszczenie położone na poziomie piwnicy w klatce schodowej Basztowa 40 o pow. 26,00mk ( lokal po maglu ).
  6. lokal użytkowy po gabinecie dentystycznym o pow. 30,50mkw, położony na poddaszu budynku przy ul. Kasztelańskiej 44/34, ( lokal w  bardzo dobrym stanie, posiadający WC ).

     

Informacja dotycząca możliwości zamieszczania reklam na zasobach spółdzielni :

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Podzamcze" w Wałbrzychu oferuje swoje zasoby (tereny zielone, ściany szczytowe i portale budynków mieszkalnych, elewacje pawilonów handlowo-usługowych ) pod odpłatne zamieszczanie wszelkiego rodzaju reklam. Dodatkowych informacji w tym zakresie udziela Dział Techniczny Spółdzielni, pok. 39, tel. 74/66-56-963.

 


 


 

  

do góry  |