Prace remontowo-konserwacyjne 


  
 

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Podzamcze" w Wałbrzychu informuje, że od dnia 10.01.2023r. firma BUDWIX rozpocznie malowanie klatki schodowej w budynku przy ul. Grodzkiej 15 w Wałbrzychu.

Prosimy lokatorów o posprzątanie kwiatów i innych przedmiotów z korytarza klatki schodowej oraz udostępnienie wszystkich pomieszczeń wspólnego użytku tj. pralni, suszarni, wózkowni itp. w celu ich pomalowania.

Za wynikłe utrudnienia przepraszamy.

Wałbrzych 09.01.2023r. 

ADMINISTRACJA


Spółdzielnia Mieszkaniowa „Podzamcze” w Wałbrzychu informuje, że firma „BALMET” od dnia 30 czerwca 2022r. (czwartek) rozpocznie prace związane z wymianą balustrad na balkonach w budynku przy ul. Porcelanowej 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/7, 3/8, 5/3, 5/5, 5/6, 5/7, które to prace będą realizowane z rusztowania.
W związku z powyższym prosimy o udostępnienie i usunięcie rzeczy z balkonów, w celu umożliwienia firmie przeprowadzenia w/w prac.
Informujemy jednocześnie, że zamontowane na balkonach anteny mogą stanowić utrudnienia przy stawianiu rusztowania. Dlatego prosimy o umocowywanie anten w taki sposób, aby była możliwość ustawienia rusztowania.
Za powstałe w związku z tym uciążliwości przepraszamy.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Administracją Spółdzielni, tel. 74 66 56 967.

Administracja


Spółdzielnia Mieszkaniowa “Podzamcze” w Wałbrzychu informuje, że od dnia 26.04.2022r. firma PROFIL z siedzibą w Żarowie rozpocznie prace związane z wymianą okien na klatce schodowej w budynku przy ul. Grodzkiej 17.

Prosimy o przegotowanie dostępu do okien (zdjęcie firanek oraz zabranie kwiatów).

ADMINISTRACJA


Spółdzielnia Mieszkaniowa „Podzamcze” w Wałbrzychu informuje, że z dniem 21.04.2022r. zostaną rozpoczęte prace związane z remontem dachu na budynku przy ul. Grodzkiej 63 – 65 w Wałbrzychu przez firmę „ ARBUD”.

Za powstałe uciążliwości przepraszamy.

Administracja


 

 


 

  

do góry  |