WOLNE LOKALE UŻYTKOWE  


  
Spółdzielnia Mieszkaniowa " Podzamcze " informuje, że po spełnieniu warunków zawartych w Regulaminie wynajmu lokali użytkowych, miejsc pod reklamy i udostępniania dodatkowych pomieszczeń gospodarczych oraz prowadzenia działalności gospodarczej w lokalach mieszkalnych " istnieje możliwość uzyskania zgody na wynajęcie wolnych pomieszczeń znajdujących się w budynkach mieszkalnych, lub na odpłatne korzystanie z tych pomieszczeń na zasadach dodatkowego pomieszczenia gospodarczego.

Wspomniany regulamin jest dostępny dla członków spółdzielni na stronie internetowej, pozostałe osoby mogą zapoznać się z tym regulaminem w Dziale Technicznym Spółdzielni - pok. 39, tel. 74/66-56-963, gdzie również Państwo uzyskacie dodatkowe informacje w tym zakresie.

Aktualnie w budynkach mieszkalnych Spółdzielnia posiada następujące wolne pomieszczenia, które po spełnieniu wymogów w/w regulaminu można wynająć lub uzyskać zgodę na odpłatne korzystanie na zasadach dodatkowego pomieszczenia gospodarczego :

  1. lokal użytkowy o łącznej powierzchni: 311,33m2, w tym powierzchnia zaplecza 155,83m2 ( toalety, prysznice, magazynki, szatnia), lokal znajduje się w Pawilonie A-1, przy ul. Kasztelańskiej 1 w Wałbrzychu, poprzednio w lokalu był prowadzony klub fitness. Lokal znakomicie nadaje się na wszelkiego rodzaju przychodnie ( w bardzo prosty i funkcjonalny sposób można wydzielić kilka gabinetów lekarskich) a także znakomicie nadaje się na pizzerię, restaurację, kręgielnię, dom przyjęć i spotkań okolicznościowych (wesela, chrzciny, komunie itp.)   

Informacja dotycząca możliwości zamieszczania reklam na zasobach spółdzielni :

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Podzamcze" w Wałbrzychu oferuje swoje zasoby (tereny zielone, ściany szczytowe i portale budynków mieszkalnych, elewacje pawilonów handlowo-usługowych ) pod odpłatne zamieszczanie wszelkiego rodzaju reklam. Dodatkowych informacji w tym zakresie udziela Dział Techniczny Spółdzielni, pok. 39, tel. 74/66-56-963.

 


 

  

do góry  |