AKTUALNOŚCI
  

KOMUNIKAT
28.05.2012


    
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Podzamcze" w Wałbrzychu przypomina, że firma "Metrona Polska" aktualnie przeprowadza czynności odczytowe oraz demontaże wyparkowych podzielników kosztów ogrzewania za okres rozliczeniowy 2011/2012.

Informujemy, że terminy odczytów z podzielników w zasobach mieszkaniowych Spółdzielni są:

  • I termin od 14 maja do 1 czerwca,
  • II termin od 4 czerwca do 30 czerwca.

Szczegółowa informacja dotycząca terminu (dzień i godziny) odczytu w Państwa nieruchomości jest umieszczona na zawiadomieniu rozwieszonym z wyprzedzeniem 2 - 3 dni przed rozpoczęciem odczytów.

Prosimy o udostępnienie lokali do wykonania czynności odczytowych.

Jednocześnie informujemy, że po zakończeniu odczytów za okres rozliczeniowy 2011/2012 rozpocznie się montaż nowych podzielników kosztów elektronicznych z odczytem radiowym przez firmę "Minol" z Aleksandrowa Łódzkiego. Oznacza to, że w mieszkaniach, w których nie odczytano i nie zdemontowano podzielników wyparkowych nie będą mogły być zamontowane nowe podzielniki. Konsekwencją tego będzie konieczność wprowadzenia od nowego sezonu grzewczego opłaty ryczałtowej za korzystanie z centralnego ogrzewania, które jest znacznie wyższe od normalnych zaliczek (zgodnie zapisem § 24 Regulaminu rozliczania kosztów energii cieplnej w Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu).

S. M. "Podzamcze"

 


 

  

do góry  |