AKTUALNOŚCI
  

Apel Rady Wspólnoty Samorządowej Podzamcze
27.08.2014


    

Rada Wspólnoty Samorządowej Podzamcze zwraca się z prośbą do mieszkańców osiedla Podzamcze o jak najliczniejsze poparcie jej projektów, których realizacja powinna w sposób istotny wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa w tej części Wałbrzycha.

Pierwszy z projektów zakłada zainstalowanie ośmiu kamer monitoringu na Podzamczu w miejscach, w których dotychczas najczęściej dochodziło do zakłócania spokoju i porządku publicznego. Drugi projekt dotyczy wybudowania na osiedlu Podzamcze siłowni zewnętrznej. Korzystanie z jej urządzeń korzystnie wpłynie na podtrzymanie zdrowia i rozwój sprawności fizycznej.

Rada podkreśla, że całkowite sfinansowanie tych projektów nastąpi ze środków wałbrzyskiego budżetu partycypacyjnego.
Oba projekty będzie można poprzeć w głosowaniu, które odbędzie się w dniach 1 – 10 września br.
Na osiedlu Podzamcze wyznaczone zostały dwa lokale, w których odbywać się będą głosowania: w Zespole Szkół Integracyjnych przy ul. Palisadowej 48 oraz w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 21 przy ul. Grodzkiej 71.
Zagłosować także można w Ratuszu oraz w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego przy ul. Sienkiewicza 9 w godzinach pracy Urzędu (pon., śr., czw. – godz. 7.30–15.30; wt. 7.30-16.30, pt. 7.30-14.30).

W sobotę (6 września) i niedzielę (7 września) można będzie zagłosować podczas DNI WAŁBRZYCHA, które obchodzone będą w Aqua Zdroju.

W sobotę (6 września) i niedzielę (7 września) można będzie także oddać swój głos w Ratuszu w godz. 7.00-14.00.
Ponadto zagłosować można: korespondencyjnie – wysyłając karty do głosowania na adres Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu – Pl. Magistracki 1, 58-300 Wałbrzych oraz elektronicznie – korzystając z formularza zamieszczonego na stronie internetowej www.wbp.um.walbrzych.pl  

Rada Wspólnoty Samorządowej Podzamcze gorąco zachęca do poparcia w głosowaniu obu projektów.
 

  

do góry  |