INFORMACJE / KOMUNIKATY  


  
 

Racjonalne ogrzewanie
  1. Pamiętajmy o utrzymaniu w mieszkaniu prawidłowej temperatury nie wyższej i nie zbyt niskiej dla prawidłowego samopoczucia (przeciętna temperatura komfortu cieplnego wynosi 20oC).

więcej ... |


Coś dla naszych milusińskich :)
 
Informujemy, że Spółdzielnia Mieszkaniowa "Podzamcze" w Wałbrzychu wykonała prace związane z modernizacją placu zabaw przy ul. Poselskiej w Wałbrzychu.

W celu poprawy estetyki, a przede wszystkim stworzenia bezpiecznej przestrzeni do zabawy dla dzieci, zastosowano na terenie całego placu zabaw bezpieczną nawierzchnię.

Nowe urządzenia zamontowane na ogrodzonym placu zabaw, oraz bezpieczna nawierzchnia tworzą przyjazne warunki do zabawy dla naszych małych mieszkańców osiedla.

więcej ... |


UWAGA
 
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Podzamcze” w Wałbrzychu zabrania samowolnego ustawiania kontenerów między innymi na gruz i gabaryty na terenach należących do zasobów Spółdzielni.

więcej ... |


Droga pożarowa – nie zastawiaj!

Niedostatek miejsc parkingowych w dzielnicy Podzamcze powoduje, że wielu kierowców zostawia samochody na drogach pożarowych. Pamiętajmy, że zagraża to naszemu życiu.

więcej ... |


INFORMACJA/ KOMUNIKAT do wszystkich mieszkańców
 
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Podzamcze” w Wałbrzychu informuje, że doszło do interwencji Straży Pożarnej, spowodowanej wystąpieniem zagrożenia z powodu wyczuwalnego zapachu gazu na klatce schodowej.

więcej ... |


ZA TO GROZI KARA!!!

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Podzamcze" w Wałbrzychu informuje, że zamontowany na terenie osiedla monitoring uprawnia do pozyskania wizerunku osób, które podrzucają między innymi gabaryty, odpady budowlane, sprzęt agd, rtv itp. do boksów śmietnikowych, komór zsypowych i na tereny przyległe.

więcej ... |


OKRES DO WYMIANY GRZEJNIKÓW 
 
Spółdzielnia Mieszkaniowa „PODZAMCZE” informuje, że zakończył się okres do wymiany grzejników. Okresem właściwym do wymiany grzejników jest czas poza sezonem grzewczym (tj. od momentu wyłączenia ogrzewania do 31 sierpnia każdego roku). Wymiana jest możliwa po wcześniejszym uzyskaniu zgody od Spółdzielni i otrzymaniu odpowiednich parametrów dla grzejników.

 


 

 

 

 


 

  

do góry  |